Náznak toho, že se ve Spider-Man 3 objeví původní Mary Jane, fotka ze zákulisí Thora 4 a Superman vyzývá ke slušnému chování na internetu


 Komiksové střípky.

To, že ve filmu Spider-Man: No Way Home (premiéra 16. 12. 2021) uvidíme postavy z předchozích filmů Spider-Man, se řeší už dlouho. Občas to někdo popírá, ale objevuje se čím dál více náznaků toho, že bychom se skutečně měli dočkat návštěv z dalších projektů s Pavoučím mužem. 

Na filmové a seriálové databázi IMDb se totiž na chvíli v přehledu pracovníků na filmu objevilo jméno Askia Won-Ling Jacob a to na pozici osobní kostymérky pro Kirsten Dunst, která ztvárnila Mary Jane Watson v Raimiho trilogii se Spider-Manem. Záznam za nějakou dobu zmizel a ano, mohlo jít o chybu, ale spíše to vypadá, že někdo nechtěl, aby se tahle informace dostala předčasně mezi lidi. 

Aktuálně probíhá v Austrálii natáčení film Thor: Love and Thunder (premiéra 5. 5. 2022) a Chris Hemsworth se rozhodl nabídnout fotku ze zákulisí, na které je společně se scenáristou a režisérem Taikou Waititi.

Internet může být toxický, spousta lidí si myslí, že v online prostoru mohou pronést kdykoliv cokoliv a tak se představitel Supermana Henry Cavill rozhodl požádat lidi, aby přestali být tak útoční a to v reakci na četné útoky na jeho přítelkyni Natalii Viscuso. Poprosil své followery, aby skončili s negativním přístupem a spekulacemi na jeho osobním profilu, byli k sobě milí a užili si dobrých věcí, které internet nabízí. 

Je otázkou, kolik lidí bude jeho přání respektovat, ale snad se alespoň pár lidí zamyslí nad tím, že dělat "hrdiny" za monitorem z nich větší frajery neudělá.

Zdroj: Twitter, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat