Wonder Woman 1984 je nejstreamovanějším filmem roku 2020, v Číně z ní ale nadšení nejdouA nová fotka Wonder Woman z Justice League.

Wonder Woman 1984 byla první vlaštovkou studia Warner Bros., která měla premiéru na streamovací službě HBO Max a tam, kde není služba dostupná zamířila do kin. DC komiksovka byla na HBO Max uvedena 25. 12. 2020 a pár dnů stačilo na to, aby se z filmu stal nejstreamovanější projekt minulého roku. 

Kromě toho 23 % lidí, kteří si film pustilo, si zaplatilo službu HBO Max jen kvůli Wonder Woman a 14 % plánuje si službu dál předplácet. 

To je dobrá zpráva pro Wonder Woman. Špatná je, že na jednom z nejdůležitějších trhů si film nevede dobře. Řeč je o Číně, kde byl uveden klasicky v kinech a začal s 18,8 miliony dolarů, což zní dobře, ale ve srovnání s jinými komiksovkami to není žádná sláva a navíc druhý týden poklesly tržby o více než 90 % na 1,5 milionů dolarů, což je velké zklamání. 

Kromě toho si prohlédněte nový obrázek ze Snyderovy verze Justice League, na které právě Wonder Woman (Gal Gadot) bojuje se Steppenwolfem (Ciarán Hinds). 

Premiéra Justice League se odehraje v březnu právě na HBO Max.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat