V Black Pantherovi 2 se prý vrátí mrtvý padouch a kdo by mohla být tajemná postava z WandaVision


 Komiksové střípky.

Už delší dobu se spekuluje o tom, že by se ve filmu Black Panther 2 (premiéra 7. 7. 2022) měl vrátit Eric Killmonger v podání Michaela B. Jordana. Což asi některé překvapuje s ohledem na osud Erica v prvním filmu Black Panther (2018), ale jde o komiksové projekty a tam smrt nemusí být definitivní a v tomto případě zřejmě nebude. Alespoň to tvrdí server Fandomwire. Tak uvidíme, zda se to potvrdí.

Je to mocná kouzelnice?

Ve výtečně hodnoceném marvelovském seriálu WandaVision se představila nová postava Agnes v podání Kathryn Hahn a lidé spekulují, o koho vlastně jde, protože je jasné, že skrývá víc, než by se mohlo na první pohled mohlo zdát. 

A někteří fandové věří, že jde o Agatha Harkness, velmi mocnou staletí starou čarodějku, která v komiksu pomáhala Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ovládnout její magické schopnosti. 

Jak k tomu někteří diváci dospěli? Agnes v seriálu poznamenala, že ona její manžel mají výročí 2. 6. a 2. 6. 1692 začaly čarodějnické procesy v Salemu a komiksová Agatha je jednou z čarodějnic, které musely těmto procesům čelit.

Náhoda? Možná, ale víme, že marvelovské projekty si dávají záležet i na detailech a často jde o různé náznaky a odkazy. Plus víme z ukázek, že Agnes se v seriálu objeví v halloweenském kostýmu čarodějnice. 

Zdá se tak, že fandové na něco kápli, ale potvrdí (nebo vyvrátí) to až další díly WandaVision.


Zdroj: Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat