Deadpool 3 potvrzen, bude mládeži nepřístupnýŠéf Marvelu má dobrou zprávu. 

Když se společnost Fox stala součástí Disneyho, vyvstala spousta otázek a jednou z nich bylo to, co bude dál se sérii zábavných a úspěšných komiksových filmů Deadpool. Přece jen, první dva díly byly mládeži nepřístupné a Disney není zrovna specialista na filmy s přístupností R. 

Řešilo se tak, zda nebude v případě třetího dílu snížena přístupnost, případně, zda Marvel (součást firmy Disney) nevytvoří odnož mládeži nepřístupných projektů (které by mohly být odděleny od Marvelovského filmového universa) a samozřejmě tu byla i ta možnost, že se v sérii Deadpool nebude pokračovat. 

Nyní se k situaci vyjádřil kreativní šéf Marvel Kevin Feige a má dobré zprávy pro fandy Deadpoola:

"Bude to mít přístupnost R, aktuálně pracujeme na scénáři, Ryan [Reynolds] v současné chvíli dohlíží na scénář... Nezačne se natáčet tento rok, Ryan je velmi zaměstnaný, je to velmi úspěšný herec. Máme spoustu projektů, které jsme už oznámili a které musíme natočit, ale je vzrušující s [Deadpoolem] začít. Ale znovu, jde o velmi odlišnou postavu z MCU a Ryan je živlem, je skvělé sledovat ho během toho, jak přivádí tuto postavu k životu."

Je tak jasné, že si ještě nějakou dobu na třetího Deadpoola počkáme, pokud se začne natáčet příští rok, pak by premiéra byla zřejmě nejdříve v roce 2023, ale hlavní je, že se vůbec dočkáme a že nebudou utlumeny humor a násilí, což k Deadpoolovi prostě patří. 

Zdroj: Collider, Fox (úvodní fotografie)Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat