Van Helsing: Reboot filmu o legendárním lovci upírů možná bude drsnou mládeži nepřístupnou podívanouVí se, kdo bude produkovat i režírovat.

Není známějšího lovce upírů, než je Van Helsing. Není tak divu, že je častým hrdinou videoher, seriálů nebo filmů. 

Vlastní film už ale neměl od roku 2004, kdy ho ztvárnil Hugh Jackman. V roce 2012 se sice začal připravovat další projekt, tentokrát v hlavní roli s Tomem Cruisem, ale nedošlo k jeho realizaci. Nicméně, studio Universal plány na další sólovku Van Helsinga nevzdalo a chystá ji. 

Nebude součástí takzvaného Dark Universe, což mělo být universum filmů s klasickými hororovými monstry, ale po neúspěchu filmu Mumie (2017) s Tomem Cruisem byly plány zrušeny. 

Ovšem nyní bylo oznámeno, že další film Van Helsing bude a stejně jako nedávná hitovka Neviditelný (2020) nabídne netradiční pohled na klasickou postavu a nepůjde o součást Dark Universe, které více méně zaniklo.

A film bude v dobrých rukou, produkce se ujme James Wan (Insidious) a režie pak Julius Avery, který je specialistou na mládeži nepřístupné filmy, tím pádem je tu reálná možnost, že stejnou přístupnost bude mít i nový Van Helsing, což by bylo fajn. 

Datum začátku natáčení ani premiéry zatím oznámeno nebylo. 

Zdroj: Deadline, Universal Pictures (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat