První oficiální fotka ze Spider-Mana 3 a odlišný vzhled Thanose ve válečné zbroji


Komiksové střípky.

Natáčení třetího Spider-Mana 3 se konečně rozjelo a tak se můžeme v blízké budoucnosti těšit na materiály z placu. A vlastně, není třeba dál čekat, Tom Holland zveřejnil fotku z natáčení, kde je Spider-Man v kostýmu, který měl i ve filmu Spider-Man: Daleko od domova (2019) a také v roušce. 

Mimochodem, údajně se můžeme na první záběry z filmu těšit už horizontu několika týdnů, samotný film pak bude mít premiéru 16. 12. 2021.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Wear a mask, I’m wearing two...

Příspěvek sdílený Tom Holland (@tomholland2013),


Thanos (Josh Brolin) je válečník, to víme a správný válečník musí mít zbroj. Tu jsme ve filmech už viděli, ale nyní marvelovský umělec Jerad Marantz zveřejnil obrázky další varianty vzhledu Thanosova brnění. Jak se vám líbí?
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Love showing process! This was an earlier pass on warrior Thanos for avengers endgame and infinity war. At this point I’d gotten pretty far with an earlier version that was almost approved before going back to the drawing board. These images show how I work. I like to block out shapes and kind of “work on the manikin “ I had these sliding pectoral plates on this version that I was pretty proud of. I imagine they would roll over as Thanos would move his shoulders. I did a few sketches before blocking things in, ultimately changing directions to the final warrior version, but this was part of the journey. You can actually see quite a few elements in this design that made it to the final. It’s a very fun way to work, but not a lot of productions give you the opportunity to “find the design“ through modeling. #avengers #thanos #avengersendgame #avengersinfinitywar #avengersassemble #warriorthanos #childrenofthanos #blackorder #iaminevitable #zbrush #conceptart #hardsurface #costume #armor #mcu

Příspěvek sdílený jsmarantz (@jsmarantz),


Zdroj: Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat