Marvelovská série Falcon & Winter Soldier nejdříve příští rok a co mělo být ve vystřižené scéně z Captain America: Návrat prvního Avengera


 Komiksové střípky.

Seriál Falcon & Winter Soldier měl být prvním hraným marvelovským seriálem, který vznikne pro streamovací službu Disney+ s tím, že premiéra se měla odehrát během srpna tohoto roku. Ale protože natáčení v České republice přerušil covid-19, došlo ke zpoždění a také přesunu premiéry na neznámo kdy. 

A podle serveru Murphy's Multiverse bude natáčení pokračovat od října až do listopadu, což v podstatě znamená, že uvedení seriálu nemůžeme očekávat dříve, než v roce 2021. Kdy přesně? To je zatím ve hvězdách (nebo hlavách šéfů Marvelu). 

Community vs Kapitán Amerika

Než bratři Russoové začali pracovat pro Marvel, tak se podíleli na výtečném komediálním seriálu Community/Zpátky do školy a dokonce několik herců z něj přizvali do marvelovek. Například Danny Pudi ztvárnil v Captain America: Návrat prvního Avengera (2014) technika S.H.I.E.L.D.u a jedna scéna s ním byla nakonec vystřižena. Danny popsal, co v ní bylo:

"Kapitán Amerika mi, během jednoho záběru, dal pěstí a já jsem kvůli tomu byl hodně nadšený, protože jsem si myslel, že to bude ve filmu a říkám, 'Tohle bude neuvěřitelné.' Chci dostat pěstí a potom chci být schopný se postavit, víte? Reagovat ve stylu, 'Dobře, dostal jsem ránu. Byla tvrdá, ale byl bych schopný postavit se na nohy hned poté, co by mě udeřil do obličeje Kapitán Amerika.' Nic z toho se nedostalo do filmu (smích). O několik měsíců později jsem viděl film. Byl jsem v něm."

Danny byl ve filmu k vidění, ale tenhle moment se do finální sestřihu nedostal. Je to malinko škoda, ale hlavní je, že herec nebyl vystřižen úplně.


Zdroj: Murphy's Multiverse, Collider, Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat