První marvelovka s asijským superhrdinou bude také poctou Bruceovi Lee, promluvil o tom marvelovský umělec

Charlie Wen také zveřejnil obrázek.

Příští rok a to 6. 5. 2021 nabídne Marvel první sólovku asijského superhrdiny. Řeč je o filmu Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings. Shang-Chi je jedním z nejlepších bojovníků v marvelovském universu a asi vás nepřekvapí, že inspirací pro tuhle postavu byl legendární Bruce Lee. Právě o něm se rozpovídal šéf marvelovského vizuálního oddělení Charlie Wen:

"Přínos Bruce Lee světu bojových umění a jeho inspirace pro generace těch nejlepších bojovníků ve sportu nemá obdoby. Ale poskytl ještě větší dar a to, že odmítl to, aby mu zažitá pravidla zabránila v tom, aby učil 'lidi ze západu.' Učil každého, koho jen chtěl. Chtěl se s nimi podělit o krásu své kultury. A právě to udělal. Předvedl svou velikost tím, že se podělil o svou kulturu se světem..."


Zobrazit příspěvek na Instagramu

💥Shang-Chi Hey guys, Marvel’s intro of an Asian superhero couldn’t come at a better time (although postponed due to COVID). * Shang-Chi’s obviously inspired by the legendary Bruce Lee. Even his comicbook outfit is heavily influenced by Bruce Lee’s yellow bodysuit from #gameofdeath . * Bruce’s contribution to the martial arts world and his inspiration to generations of greats in the sport of fighting is unparalleled. But an even greater gift from his life was that he refused to let the establishment prevent him from teaching “westerners”. He taught anyone that wanted to learn. He wanted to share with them the beauty of his culture. And he did just that. His showed #greatness by sharing his culture to the world. * Where are we today? * I pray that we all strive to be better. If the president wants to “make America great again”, that needs start from within. Trying to bring jobs back into the US is necessary, but trying to get there by “inspiring” hatred toward groups of people based on ethnicity is “not great”. In fact, it’s quite opposite. * *this design is not created for Marvel Studios * * * #shangchi #marvelstudios #marvel #imcharliewen #brucelee #great #asiansuperhero #mcu

Příspěvek sdílený Charlie Wen (@imcharliewen),


Zdroj: Marvel Comics (úvodní obrázek)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat