Obrázek ukazuje, jak by mohl vypadat marvelovský padouch Baron Zemo a zřejmě se ví, kdo si zahraje ženského Hawkeye

Komiksové střípky.

V seriálu Falcon & Winter Soldier se kromě v názvu zmíněných postav objeví další staří známí, mezi kterými bude i Helmut Zemo (Daniel Brühl), který napáchal slušnou paseku v Captain America: Občanská válka (2016). Ovšem, očekává se, že se v marvelovském seriálu ukáže v masce, kterou známe z komiksů, kde tahle postava vystupuje jako Baron Zemo. A zdá se, že k tomu opravdu dojde, protože se objevil konceptart, který ukazuje Zema v kostýmu. 

Premiéra seriálu se měla odehrát v srpnu tohoto roku, ale zdá se, že by mohlo dojít k blíže neupřesněnému zpoždění.Tak Hailee se asi nakonec luku ujme

Stejně tak není jasné, kdy se dočkáme seriálu Hawkeye. V něm bude mít důležitou roli Kate Bishop, tedy cvičenka původního Hawkeye (Jeremy Renner), která později tohle jméno zdědí. Dlouho se spekulovalo o tom, že by se téhle role měla ujmout Hailee Steinfeld, nicméně ta to nepotvrdila (ani nevyvrátila) a začalo se řešit to, že to nevyjde, protože má herečka smluvní závazek se streamovací službou Apple TV+. Jak se ale zdá, tak to nějak půjde, protože se objevily informace (zatím je ovšem Marvel nepotvrdil), že je to oficiální a Hailee se luku ujme.

Zdroj: The Illuminerdi, Marvel Studios (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat