Jak moc bude brutální film Mortal Kombat? Někdy mi z toho bylo špatně, prohlásil herec

Tentokrát se tvůrci očividně nebudou krotit.

Zatím jsme se dočkali dvou hraných filmů Mortal Kombat, ale byť ten první byl zábavný, tak ani jeden z nich nebyl mládeži nepřístupný, což bylo nemilé s ohledem na to, že videohry Mortal Kombat patří k těm nejbrutálnějším vůbec. 

A samozřejmě tak vyvstala otázka, jak na tom bude třetí film, na který se čekalo dlouhé roky, ale konečně se na něm pracuje a měl by mít premiéru 14. 1. 2021. 

Dobrá zpráva, podle herce Lewise Tana (u kterého zatím nebylo prozrazeno, koho ztvární), nás rozhodně čeká brutální podívaná, speciálně pokud jde o takzvané fatality, tedy "dorážky" protivníky:

"Řekněme to takhle, na natáčení byly dny, kdy se mi udělalo špatně. Nedělám si legraci. Oni se... oni se nedrželi zpátky."

Tak to je bezva, sice to asi naštve puritány, ale poté, co vyšel fanouškovský film Mortal Kombat: Rebirth, který ukázal, jak a by mohl vypadat film Mortal Kombat pro dospělé, určitě plno lidí chce vidět mládeži nepřístupnou celovečerní verzi a očividně se jí konečně dočkáme.Zdroj: ComicBook, NetherRealm Studios (úvodní obrázek)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat