Flash: Pokud se ve filmu neobjeví jako Batman Michael Keaton, tvůrci chtějí Christiana Balea

To by také nebylo špatné. 

Protože  film Flash našel inspiraci u komiksové zápletky Flashpoint, bude možné na scénu přivést například Michaela Keaton jako Batmana. V případě Flashpointu totiž došlo ke změně reality a tím pádem se tvůrci mohou scenáristicky vyřádit. 

A přizvání Keantona jako Netopýřího muže je prostě bezva krok a přestože to vypadá, že by to mělo vyjít, tak pokud by to z nějakého důvodu nedopadlo, pak mají filmaři zájem o tom, aby se objevil jiný představitel Batmana a to Christian Bale

To ale nevypadá moc reálně. V první řadě Christian se v minulosti nechal slyšet, že si roli zopakuje pouze, pokud to bude ve filmu od Christophera Nolana (jenže Flashe režíruje Andy Muschietti). Ovšem, určitě by se společnosti Warner Bros. povedlo Christina k účasti nějak přesvědčit, pokud by šlo o menší roli. Větším problémem je to, že byl Bale obsazen do filmu Thor: Love and Thunder, který vzniká pro Marvel a dá se tušit, že má ve smlouvě položku, že se nesmí v určitém časovém období nechat obsadit do projektu od konkurenčního DC. A jelikož má čtvrtý Thor premiéru 10. 2. 2022 a Flash 2. 6. 2022, což není zrovna daleko od sebe, dá se tušit, že v dané době ještě podmínka Marvelu nevyprší.

Zdroj: DCEU Mythic/CBR, Warner Bros. (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat