Falcon & Winter Soldier: Fotka naznačuje, že v seriálu bude výrazný odkaz na Wolverine

To zní nadějně.

X-Meni, Wolverine, Fantastická čtyřka nebo Deadpool spadají pod společnost Fox, která se stala součástí firmy Disney. Tím pádem Marvel (také spadá pod Disneyho) může začít tyhle týmy a postavy používat. Zatím není jasné, jak Marvel tyhle komiksové postavy a grupy zakomponuje do svého filmového universa, ale nyní se objevila fotka z natáčení marvelovského seriálu pro streamovací službu Disney+ Falcon & Winter Soldier a ta vyvolává určité otázky.

Jedna postava má na snímku bundu s logem na zádech a toto logo pravděpodobně odkazuje na záporáka známého jako Ogun. Ten v komiksovém světě trénoval Wolverina, ale později se ukázalo, že to není zrovna dobrák od kosti (přidal se k Yakuze) a Wolverine ho zabil. Ogunova duše ale byla schopna ovládat jiná těla, takže se vrátil.

Je možné, že půjde jen o malé pomrknutí na fandy komiksů, ale také se může stát, že se ve Falcon & Winter Soldier dočkáme výrazného odkazu na Wolverina a X-Meny. Už by pomalu bylo načase začít je zakomponovávat do Marvelovského filmového universa, co říkáte?

Seriál by měl mít premiéru už v srpnu tohoto roku.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat