Jedné z hlavních hvězd Aquamana hrozí, že by mohla skončit za mřížemi

Amber Heard má možná problém.

Pokud sledujete dění kolem Johnnyho Deppa a jeho bývalé manželky Amber Heard (Aquaman), tak víte, že to není pěkné. Amber obvinila Johnnyho, že ji fyzicky napadl, Johnny obvinil Amber, že ho také fyzicky napadla a navíc ji zažaloval o 50 milionů dolarů za to, že se publikovala článek o tom, že na ni měl zaútočit.

Je to jednoduše velmi zašmodrchaná situace a šmodrchá se ještě víc, protože Depp tvrdí, že Amber mohla některá svá zranění zfalšovat, což by ve finále mohlo znamenat až tři roky ve vězení.

Johnny nařkl Heard, že v roce 2015 použila make-up, aby si namalovala modřiny a tvrdila, že jí zranění způsobil on.

Stylistka Amber Samantha McMillen pak řekla: "Během 16. prosince 2015 jsem viděla to, že Amber Heard nemá žádná viditelná známky [násilí], odřeniny, říznutí nebo zranění na své tváři nebo na jiné části jejího těla. "

Samozřejmě o celé věci musí rozhodnout soud, který jistě vyslechne i další svědky a bude chtít vidět různé důkazy, ale pokud by byl verdikt takový, že Amber zfalšovala zranění, pak by mohla jít až na tři roky do vězení.Zdroj: International Business Time, Warner Bros./DC (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat