Představitel Jamese Bonda nikdy nesnil o téhle roli, chtěl být raději Supermanem nebo Spider-Manem

Daniel Craig měl jiné představy.

Herce Daniela Craiga zatím nejvíce proslavila role agenta 007 Jamese Bonda. Je ale na místě zmínit, že jeho obsazení provázela určitá vlna nevole, protože typově je Daniel výrazně odlišný od předchozích herců. Nicméně, Daniel požádal diváky, aby mu dali šanci a nakonec se ukázalo, že byl skvělou volbou.

Ovšem, paradoxní je, že i když své obsazení velmi hájil, tak jako dítě o tom, že by byl Jamesem Bondem nikdy nesnil:

"Lidé mi vždy říkají: 'Musel jsi snít o tom, že budeš hrát Jamese Bonda, když jsi byl dítě.' Odpověď je ne. Nikdy jsem o tom nesnil. Snil jsem o různých věcech - Supermanovi, Spider-Manovi, Invisible Manovi, i o starém dobrém kovboji. Ale ne o Bondovi, což je teď ironické... Měl jsem štěstí, že jsem získal jednu z nejlepších filmových rolí. Není tu žádné negativum na hraní Bonda."

Je pravda, že role Jamese Bonda je jednou z nejvíce ikonických, ale proslýchá se, že Daniel s ní chtěl už několikrát "seknout", což nakonec neudělal a objeví se ještě v bondovce Není čas zemřít. Poté se ale pravděpodobně s touhle postavou rozloučí.

Po přesunutí premiéry kvůli koronaviru, bude mít Není čas zemřít premiéru až 19. 11. 2020.Zdroj. Metro, MGM (fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat