Eternals: Herec kvůli filmu pořádně zamakal v posilovně, pochválil ho za to Rock a jeho fotku použil pornoserver

Kumail Nanjiani prožil pár hodně zajímavých dnů.

Ve velkolepé marvelovské týmovce Eternals se v roli Kinga Sunena objeví také Kumail Nanjiani, který se proslavil například díky seriálu Silicon Valley. Kumail byl zatím vnímám spíše jako komik, než aby oslňoval po fyzické stránce. Ovšem kvůli Eternals pořádně zabral v posilovně (sám přiznal, že bez profesionálních trenérů a nutričních specialistů, které zaplatil Marvel by neměl šanci dosáhnout takového výsledku), ukázal se bez trika a internet začal šílet.

Někteří lidé (včetně hercovi kolegyně z Eternals Salmy Hayek) nechtěli ani věřit, že je to skutečně on (na druhou stranu  známý svalovec Dwayne "Rock" Johnson napsal Kumailovi, že vypadá skvěle), ale je tomu opravdu tak, Kumail by aktuálně mohl být klidně fitness modelem. A toho využila i proslulá erotická stránka Pornhub, který jeho fotku použila v kategorii "Svalovci".

"Bylo to pár divných dní... Tohle NENÍ ve Photoshopu upravená fotka. Pornhub změnil obrázek v kategorii Svalovci a teď jsem na něm já. Jak jsem řekl, bylo to pár podivných dnů."

Co je sympatické je to, že herec přiznal, že bez pomoci profíků a finančních zdrojů Marvelu by nebyl schopen vypadat tak jak vypadá. Ale samozřejmě má na tom velkou zásluhu i on, v posilovně dřel jako mezek, což ukazuje následující video.
I never thought I’d be one of those people who would post a thirsty shirtless, but I’ve worked way too hard for way too long so here we are. You either die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain. I found out a year ago I was going to be in Marvel’s Eternals and decided I wanted to transform how I looked. I would not have been able to do this if I didn’t have a full year with the best trainers and nutritionists paid for by the biggest studio in the world. I’m glad I look like this, but I also understand why I never did before. It would have been impossible without these resources and time. So big thanks to @grantrobertsfit who started working with me at the beginning of the year and made me understand true physical pain for months and months. Then, once we started shooting, a massive thanks to @davidhigginslondon and his team (@ellispartridge, @thebeardypt, @tomcheesemanfitness) for training me almost every day and making me strong, limber and injury free. I can almost touch my toes now. (And thank you for forcing me to do cheat meals David.) Matthews Street Catering for their delicious and healthy meals. And finally, the biggest thanks goes to @emilyvgordon for putting up with me complaining and talking about only working out and dieting for the last year. I promise I’ll be interesting again some day. #thirstyshirtless (Photo by @markupson.) (edit: I left off one very important person: @lancecallahan who trained me for 6 years and helped me build the foundation I could use to do this. Thank you!)
Příspěvek sdílel uživatel @ kumailn,Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat