Fotky z natáčení seriálu Falcon & Winter Soldier a kdy se dočkáme komiksovky Black Adam s Rockem?

Komiksové střípky.

Marvelovský seriál Falcon & Winter Soldier, který nabídne streamovací služba Disney+ v srpnu příštího roku, se aktuálně natáčí a jak se dalo čekat, začaly se pomalu vynořovat materiály týkající se očekávané podívané.

SOUVISEJÍCÍ: KOSTÝMY POSTAV ZE SERIÁLU FALCON & WINTER SOLDIER

Teď tu máme například fotky z natáčení. Mezi námi, nejsou nic moc vzrušující, ale lepší než nic.


Sólovka záporáka (v případě filmu spíše antihrdiny) Black Adama, který je častým protivníkem Shazama, se připravuje už dlouho a skoro to začalo vypadat, že se nikdy nedočkáme. Ale omyl, představitel hlavní role Dwayne Johnson dal vědět, že film bude a dokonce odhalil datum premiéry. Odehraje se 22. 12. 2021.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

The Man in Black ⚡️ Like most kids growing up, I dreamed about being a superhero. Having cool superpowers, fighting for what’s right and always protecting the people. It all changed for me, when I was 10yrs old and was first introduced to the greatest superhero of all time - SUPERMAN. As a kid, Superman was the hero I always wanted to be. But, a few years into my fantasy, I realized that Superman was the hero, I could never be. I was too rebellious. Too rambunctious. Too resistant to convention and authority. Despite my troubles, I was still a good kid with a good heart - I just liked to do things my way. Now, years later as a man, with the same DNA I had as a kid - my superhero dreams have come true. I’m honored to join the iconic #DCUniverse and it’s a true pleasure to become, BLACK ADAM. BLACK ADAM is blessed by magic with the powers equal to SUPERMAN, but the difference is he doesn’t toe the mark or walk the line. He’s a rebellious, one of a kind superhero, who’ll always do what’s right for the people - but he does it his way. Truth and justice - the BLACK ADAM way. This role is unlike any other I’ve ever played in my career and I’m grateful to the bone we’ll all go on this journey together. BLACK ADAM 12.22.21 ⚡️ Huge thank you to my friends, @jimlee and @bosslogic for this first time ever bad ass collaboration.
Příspěvek sdílený therock (@therock),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat