Zavzpomínejte s Vinem Dieselem na zesnulého Paula Walkera

Vin Diesel připomněl oblíbeného herce a svého kamaráda.

Dvanáctého září by měl 46. narozeniny oblíbený herec Paul Walker, který se asi nejvíce proslavil sérií filmů Rychle a zběsile. A právě další hlavní tvář těchto filmů Vin Diesel připomněl narozeniny svého kolegy a kamaráda na na Instagramu, kde zveřejnil fotku, na které je on a Paul a text: "Navždy v našich srdcích."

Paul Walker zemřel 30. listopadu 2013 během automobilové nehody (jako spolujezdec). Nestačil tak dotočit scény pro sedmý díl Rychle a zběsile (2015), ale ve filmu se přesto objevil, pomohli jeho bratři a také digitální triky.

Mluví se o tom, že by s pomocí podobné technologie mohla být jeho postava Briana O'Connera přivedena zpět i v některém z dalších filmů, ale to zatím potvrzeno nebylo. A osobně si myslím, že to není dobrý nápad, nechal bych Briana, aby si užíval čas v ústraní s rodinou. Co vy?Zobrazit příspěvek na Instagramu

So much to tell you... so much to share... as you know, we have been filming in Scotland. We threw a party for the crew last night in appreciation for all of their hard work. It was one of those moments that so often in the past we were together smiling and getting everyone drunk, especially Justin. Haha. Who by the way would make you so proud with what he is accomplishing with this film. Nathalie was there, in her loving spirit. Oh, and John Cena was there, who you would just love. His gratitude is palpable... and knowing you, you would just want him to win. This week the studio came to meet about the next chapter, your ears were ringing again. You would have gotten a kick out of the fact that we met in a chapel. It was profound... normally today I would be planning how to embarrass you with a birthday cake. Haha. Instead I reflect on how lucky I am to call you my brother. The tears never go away, but they change... from that of mourning to that of grace. We only hope to make you proud. Speaking of which, guess what message I woke up to... your daughter. Meadow sending me love on this day. Wow, she knows me so well. She has your heart. Happy birthday... it’s amazing, but somehow you continue to make the world a better place.
Příspěvek sdílený Vin Diesel (@vindiesel),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat