Captain America zřejmě zemře, ale Chris Evans u Marvelu možná zůstane

Jak to?

Protože některým hercům z marvelovských filmů končí smlouva a zatím to nevypadá, že by mělo dojít k prodloužení, očekává se, že se s určitými postavami v Avengers: Endgame rozloučíme.

Některé se možná dočkají šťastné konce, ale předpokládá se, že jiné zemřou. Například se fandové bojí toho, že by to mohlo potkat Stevea Rogerse/Kapitána Ameriku. A zrovna to je docela pravděpodobné.

Ale zdá se, že smrt Stevea Rogerse neznamená odchod jeho představitele Chrise Evanse od Marvelu. Podle Jima Hilla, který se specializuje na společnosti Universal a Disney by Evans měl se společností dál spolupracovat, ale jinak, než asi čekáte:

"Zajímavý nový vývoj, pokud jde o Chrise Evanse... Aby si ho řekněme rezervovali i po 'Endgame,' Kevin Feige mu údajně nabídl šanci režírovat několik epizod minisérií, které Marvel Studios připravují pro Disney+."

Asi víte, že Disney (vlastní Marvel) chce na své nové streamovací platformě Disney+ nabídnout také seriály s marvelovskými postavami a vypadá to, že prezident Marvel Studios Kevin Feige chce, aby jich pár režíroval i Chris Evans. Tím by si pak Marvel "pojistil" to, že by se Chris případně mohl vrátit jako Kapitán Amerika (i kdyby v Endgame zemřel, což není úplně jisté, tak by se daly najít cesty, jak ho přivést zpět).

Zatím ale není jasné, kdy se seriálů dočkáme. Naopak se ale ví, kdy se rozloučíme (alespoň na čas) s Kapitánem Amerikou. Bude to 25. dubna 2019 během premiéry Avengers: Endgame.Zdroj: Twitter
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat