Avengers: Endgame - Parádní fanouškovský plakát Ronina

To se povedlo.

Clint Barton (Jeremy Renner) v Avengers: Infinity War (2018) chyběl, ale v Avengers: Endgame (premiéra 25. dubna 2019) se ho dočkáme. Ale už ne jako Hawkeye, ovšem jako Ronina.

Proč došlo k této změně identity? V komiksu proto, že byla zabita Clintonova rodina a očekává se, že stejný důvod bude použit i ve filmu (předpokládá se, že Thanosovo lusknutí prsty připravilo Clinta o jeho milované).

Detaily se dozvíme v dubnu, ale už teď si můžeme užít opravdu hodně povedený fanouškovský plakát právě s Roninem, který ho ukazuje s maskou i bez ní.
War isn't won by Governments... soldiers have to pay the price... Gone into hiding...but never forgotten by anyone... The sky was ripped apart and the breast of the ground was torn open... Planets collided and half of creation was gone... And when the dust settled, it was nothing but the end... When the leftovers were witnessed, it was nothing but death... So the wind gave up hope...The sky was broken... The shine of the sun was gone and even the shadows had merged with the darkness... But some rose... They stood up... "Why?" Asks the sky... "What for?" Asks the earth... And the answer was simple... "You may have given up hope, but not us..." "You may have laid down your arms, but not us..." "And after this decimation, you all may have moved on..." "Not us." @renner4real . . Follow @ultraraw26 for more. . . #hawkeye #ronin #avengers #avengers4 #avengersinfinitywar #avengersendgame #infinitywar #endgame #ironman #robertdowneyjr #tonystark #thor #thanos #captainamerica #captainmarvel #guardiansofthegalaxy #gamora #hulk #spidermanfarfromhome #spidermanintothespiderverse #spidermanhomecoming #spiderman #shazam #aquaman #marvel #marvelcomics #marvelcinematicuniverse #mcu #comicbooks #comics
Příspěvek sdílený Yadvender Singh Rana (@ultraraw26),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat