Avengers: Přeživší z Infinity War tají pravdu o Thanosovi před "obyčejnými" lidmi

Dělají dobře?

Thanos (Josh Brolin) v Avengers: Infinity War (2018) luskl prsty a v prach se proměnila polovina galaxie. O této události se stále mluví jako o "lusknutí", ale teď bylo odhaleno, že má svůj název.

Jaký? Takový, který fandové marvelovkých komiksů velmi dobře znají. Zní The Decimation. V komiksu šlo o moment, kdy Scarlet Witch "hráblo" a způsobila, že většina mutantů přišla o své schopnosti.

Tvůrci filmu se tak zřejmě u této události inspirovali, respektive u jejího jména a "vypůjčili" si ho pro Thanosovo lusknutí.

To, že je používán tento název bylo prozrazeno v knize Avengers: Infinity War: The Cosmic Quest (ve druhém dílu jménem Aftermath).

Z knihy jsme se dozvěděli také to, že přeživší hrdinové se rozhodli tajit před veřejností pravdu o tom, proč polovina lidí zmizela, protože se domnívají, že by to lidem na klidu nepřidalo.

Nevím, nevím, jestli není horší nevědomost. Nicméně, už 25. dubna 2019 se ve čtvrtých Avengers snad povede lusknutí prsty, pardon The Decimation zvrátit.Zdroj: Screen Rant
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat