Jak reagoval Stan Lee na to, že se X-Meni, Wolverine a další postavy vrací Marvelu? A koho vlastně získal Marvel zpět?

Které postavy získá Marvel zpět?

Nedávno to Disneymu (vlastník Marvelu) konečně vyšlo. Po dlouhých vyjednáváních získal společnost Fox za 71,3 miliardy dolarů.

A protože obchod posvětili i akcionáři obou firem, už by spojení nemělo nic bránit. Tím pádem se Marvelu vrátí filmová práva na některé ikonické postavy. Které to jsou?

Hrdinové:

Silver Surfer (původně pravá ruka Galactuse, později hrdina)
Wolverine (jeden z nejvýznačnějších mutantů)
Namor (syn princezny z Atlantidy a mutanta)

Antihrdinové:

Deadpool (nejdrzejší postava od Marvelu)

Záporáci:

Apocalypse (jeden z nejstarších mutantů vůbec)
Juggernaut (supersilný bratr Profesora X)
Galactus (záporák požírající planety)
Mr. Sinister (supermocný mutant, častý protivník X-Menů)
Sabretooth (bestiální mutant, jeden z nejznámějších protivníků Wolverina)
Magneto (další ikonický protivník X-Menů, který ovládá magnetismus)
Annihilus (častý protivník Fantastické čtyřky, vládce Negativní zóny)
Dr. Doom (nejznámější protivník Fantastické čtyřky)
Sentinelové (roboti vytvoření s cílem chytat, případně likvidovat mutanty)

Týmy:

Fantastická čtyřka (jeden z neoblíbenějších komiksových týmů)
X-Meni (nejznámější tým mutantů)
Bratrstvo mutantů (skupina padouchů-mutantů)

Samozřejmě to není výčet všech postav, ale jde o ty, u kterých se tak nějak počítá, že je Marvel dříve nebo později využije ve svém filmovém universu.

A jak na tuhle zprávu reagoval sám Stan Lee? To prozradil další význačných komiksový tvůrce Rob Liefeld. Právě on mu tuhle dobrou novinu sdělil a Stan řekl jen:

"Děkuji, že mi to říkáš." 

A pokud vás zajímá, jak na tom Stan Lee je, tak podle Roba vypadá skvěle a zdravě.SUNDAY WITH STAN! Well, my Saturday, but your Sunday. Let’s get right to it, how great does @therealstanlee look in this photo?? He’s doing really, really well, his own words actually. I had the pleasure of sitting with him yesterday for an extended period and it was a delight. My visiting him was something that I was fortunate to have been extended by Stan’s family and friends a few weeks back, I told them to let me know the morning of, in case Stan was too tired or not feeling up to it. I got the call Friday and then Saturday a.m. to come on over. When I saw Stan, my heart soared, his color was great and his eyes were wider than I’d seen them in quite some time. He was vibrant and spry. I told him that everyone would be thrilled to see how good he was doing. That’s when he said “I’m doing well, tell them I’m doing well.” He said “Can you believe I’m 95 years old, Rob? I’m still here at 95, who would have thought?” I told him how traveling with him a few years back opened my eyes to the tremendous energy and stamina he possessed. I look at him as I do my mom, but 20 years older, he’s amazing. We talked of his moving to L.A. in the 70’s to set up Marvel properties in film and tv. I informed him that Disney was bringing the Fox family of Marvel characters home, that they’d be reunited and he settled back in his chair and he smiled “Thank you for telling me that.” We talked of his working with educators in the 70’s to carry comics in libraries, how my vocabulary was improved by his writing all that jargon for all the scientists he created, Tony Stark, Reed Richards and Hank Pym. Stan expressed his love of Deadpool, especially the film. He said, “I can’t believe all the X-rated stuff he gets away with.” I told him, that’s all @vancityreynolds 😂😂😂 We talked smart ass characters and how we’re all smart asses inside. I added that there is no Deadpool without Spider Man! There was much more, but the bottom line is, July 28, 2018, Stan was in great spirits and in great care. Thank you to Jon Bollerjack and the family for bringing me up. I was deeply moved and I’m so grateful to have shared time with him. #stanlee #marvel #spiderman #deadpool #robliefeld
Příspěvek sdílený RobertLiefeld (@robliefeld),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat