Comic-Con 2018: Klonové války jsou zpět, ochutnávka z nového seriálu od tvůrce Hry o trůny, upoutávka na Živé mrtvé

A další zajímavosti.

Odstartoval největší svátek všech geeků a to Comic-Con v San Diegu a můžeme se tak těšit na hromadu videí, fotek a informací. Tak se na ně podívejme.

Návštěvníci megaakce si mohli užít upoutávku na devátou řadu The Walking Dead, která bude mít premiéru v říjnu.George R.R. Martin se nejvíc proslavil knižní předlohou k seriálu Hra o trůny, ale má na kontě i jiné povedené knihy. Na motivy jedné z nich, sci-fi Nightflyers vzniká seriál, který odstartuje někdy v průběhu tohoto podzimu.Samozřejmě na Comic-Conu nechybí Marvel, který kromě jiného nabídl například upoutávku na druhou řadu Iron Fista, ze kterého se dozvíte třeba to, že série bude mít premiéru 7. září.Pokud jste fandy Želv Ninja, tak by vám mohl zaujmout seriál Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles. Na Comic-Conu byl k vidění trailer.Jeden z šéfů DC Geoff Johns oznámil, že vlastního seriálu (skrze streamovací služby) se dočká postava jménem Stargirl.

Trailer na jedenáctou řadu Doctora Who, která nabídne hlavní ženskou hrdinku, což není úplně běžné.Tak trochu překvapivě (ale v dobrém slova smyslu) bylo oznámeno, že se vrátí počítačově animovaný seriál Star Wars: The Clone Wars.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat