Trailerová lavina: Upoutávky na další řadu House of Card, nový extrémně krvavý seriál Blood Drive nebo mrazivý horor It Comes at Night

Zajímavé trailery.

Stanice Syfy má ve své nabídce některé hodně zvláštní seriály a přibude k nim další. A tenhle vypadá, že bude extrémně ujetý a to i na poměry stanice, která nabízí filmy jako Sharknado.

Půjde o sérii nazvanou Blood Drive, která neskrývá to, že se inspirovala u filmu Quentina Tarantina Grindhouse: Auto zabiják (2007) . Snad ani nemá cenu popisovat, co upoutávka nabízí, to musíte vidět.

Syfy schválila rovnou celou třináctidílnou řadu, která začne 14. června.O pár dnů dříve (30. května) se dočkáme už páté řady výtečného politického thrilleru House of Cards a z ukázky je jasné, že se máme na co těšit. Ať už jsou to výtečné herecké výkony nebo poctivá dávka intrik a zvratů.A nakonec tu máme trailer na thriller/horor nazvaný It Comes at Night, který sází na klasické, ale fungující prvky jako je všudypřítomná paranoia, domov terorizovaný tajemným zlem a skupinku lidí bojujících o holý život.

Film bude mít americkou premiéru 9. června, u nás zatím nebyla určena.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat