Přestaňte řešit prsa Wonder Woman, vzkazuje její bývalá představitelka. A trailer k tomu

Nová upoutávka je tu.

Pokud jde o nejznámější ženskou postavu z komiksů od DC Wonder Woman, až příliš často se řeší její hrudník. Někdo peskuje kvůli tomu, že Amazonky měly je jedno ňadro, jiní "frajeři" zase kritizovali fakt, že Gal Gadot není v této oblasti extrémně vybavená, prostě a jednoduše, o prsní oblasti Wonder Woman se diskutuje více, než je zdrávo.

A to se příliš nezdá její představitelce ze seriálové verze Lyndě Carter:

"Promiňte mi, ale ženy prostě mají prsa. Superman má velkou bouli ve svém rozkroku, stejně tak Spider-Man a Green Lantern a rýsují se jim svaly a s tím nikdo problém nemá. Pokud mají problém se ženou, která je silná, uniká jim hlavní pointa, je to naprostý sexismus prohlásit, že má velká prsa a kostým, o kterém si myslí, že ji reprezentuje a definuje to, kým je. Ženy mají prsa a ženy se mohou bránit a bojovat. Wonder Woman je o odvyprávění pravdy."

Je fakt, že se vzhled Wonder Woman řeší až moc. Dokonce to došlo tak daleko, že někteří kritizovali skutečnost, že nemá chlupy podpaždí. K tomu snad už není co dodat.

SOUVISEJÍCÍ: NĚKTEŘÍ DIVÁCI KRITIZUJÍ TO, ŽE MÁ WONDER WOMAN HOLÉ PODPAŽDÍ

A když už jsme u Wonder Woman, tak se objevil nový trailer, na který se můžete podívat.Wonder Woman má premiéru 1. června.
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat