Seriál Once Upon a Time opouští jedna z největších hvězd

Která? To vás asi zaskočí.

Přestože seriálu Once Upon a Time/Bylo, nebylo ubývají diváci, ABC schválilo sedmou řadu. V té ale neuvidíme jednu z největších hvězd a to Jennifer Morrison alias Emmu Swan, která platila ze jednu z hlavních postav od samého počátku seriálu.

Herečka se rozhodla, že neobnoví smlouvu, která jí po šesti letech vypršela. Tvůrci o ni sice měli zájem, ale ona jejich nabídku odmítla. Chce se věnovat jiným projektům, ale samozřejmě na Instagramu nezapomněla stanici ABC i duchovním otcům seriálu Edwardu Kitsisovi a Adamu Horowitzovi poděkovat.

As I reached the end of my 6 year contract on ONCE UPON A TIME, I was faced with a significant decision. ABC, Eddy Kitsis, and Adam Horowitz very generously invited me to continue as a series regular. After very careful consideration, I have decided that creatively and personally, it is time for me to move on. Emma Swan is one my favorite characters that I have ever played. My 6 years on ONCE UPON A TIME has changed my life in the most beautiful ways. I am absolutely blown away by the passion and commitment of the Oncer fans. I am so honored to have been a central part of such a special show. I will be forever grateful to Adam, Eddy, and ABC for giving me the gift of playing Emma Swan. As I move on to other creative endeavors, I will continue to attend the fan conventions whenever my professional schedule allows. I always look forward meeting the fans. If ABC Network does in fact order a season 7, I have agreed to appear in one episode, and I will most certainly continue to watch ONCE UPON A TIME. The creativity of the show runners has always inspired me, and I cannot wait to see the ways that they continue to develop and reinvent the show. #Onceuponatime #EmmaSwan #UglyDucklings
Příspěvek sdílený jenmorrisonlive (@jenmorrisonlive),


Už nějakou dobu se mluví o tom, že se seriál bude v sedmé řadě věnovat nejoblíbenějším postavám, ale Emma mezi nimi očividně nebude. Podle všeho se objeví pouze v jedné epizodě. Samozřejmě je tu ale možnost, že se do seriálu vrátí, i když jako hostující hvězda.

Mrzí vás odchod Jennifer?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat