Živí mrtví: Seznamte se s představitelkou nervní lékařky Denise


Jak vlastně vypadá Merritt Wever v běžném životě?

Merritt Wever začala svou hereckou kariéru již na universitě Sáry Lawrencové, kde se kromě studia věnovala i hraní v ochotnickém divadle. Tato šestatřicetiletá herečka se narodila na Manhattanu. Jako zajímavost musím uvést, že Merritt přišla na svět díky existenci spermobanek. Ano, byla počata pomocí darovaného sperma.

Merritt jako Zoey v Nurse Jackie
Herečka má na kontě mnoho nominací za své vedlejší role v seriálech, ale cenu EMMY dostala až v roce 2013 za vedlejší roli v komediálním seriálu Sestřička Jackie.

Právě během jejího přebírání Merritt všechny ještě více učarovala, když při svém děkovném projevu řekla jen: ,,Děkuji. Díky moc. Už musím jít, mějte se." 

Přestože celý projev sestával jen z její šokované reakce a radosti nad cenou a těchto pár slůvek, někteří ho považují za nejpůsobivější projev za celou existenci cen.

Vedle role v Živých Mrtvých si střihla veselou a optimistickou sestřičku Zoey ve zmíněném seriálu Nurse Jackie. Dále hrála v Zákon a pořádek, Zločinné úmysly a Dobrá manželka.

Komixová předloha Denise
V Živých Mrtvých usilují kostyméři, aby Denise vypadala co nejméně upravená a sebevědomá. Neustále má jeden účes a jako zvláštní efekt dostane vždy kruhy pod očima a trochu lesku na čelo, aby působila skutečně zanedbaně. To není výtka tvůrcům seriálu, protože Denise z komiksu vypadá ještě o poznání ušmudlaněji. Merritt tato role nedělá nejmenší problém, což ji nejen šlechtí, ale také to z ní dělá výbornou herečku, protože ztvárňuje přesný opak sebe sama. Že by se v roce 2016 usmálo znovu štěstí a Merritt dostala další EMMY nebo jinou cenu za herecké umění?

Merrit má velmi výraznou spodní čelist, což u ní způsobuje, že vypadá celkově robustní a oplácaná. Ovšem, mimo roli Denise je vlastně docela kočka, sebevědomí jí nechybí a dává přednost přirozenému vzhledu před nějakým extra vystylingovaným. Její róby jsou vždy vkusné a účesy naprosto odpovídají povaze akce, což svědčí o dobrém vkusu. Tak doufejme, že jí sláva z tak oblíbeného seriálu nestoupne do hlavy.


Sdílej na Google+

Autor: Sandra De Santa

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat