Hra to trůny: Pět věcí, které nás zaujaly v novém traileru

Co nás trklo do oka?

Upoutávka na šestou řadu Game of Thrones byla natřískaná k prasknutí. Objevila se v ní hromada záběrů, které braly dech. Ale pár věcí mé stárnoucí, ale bystré oko opravdu zaujaly. Které to byly?

Kdopak ti to "dýchá" na krk?

Asi jsem nebyl jediný, kdo zíral na scénu, ve které za Branem Starkem (Isaac Hempstead-Wright) stál někdo, koho byste rozhodně nechtěli mít za zády. Dá se odhadovat, že to byla jedna z jeho vizí, ale i tak z toho pořádně zamrazilo.

Když holky chodí s holkama

Dobře, přiznávám se, že jako pudy ovládaného muže, mi samozřejmě nemohl uniknout moment, ve kterém se Yara Greyjoy (Gemma Whelan) cicmala s neznámou slečnou. To, že se Yara vrátí, se ví už nějakou dobou, ale to, že je to pěkná divoška, mě docela zaujalo.

Jasně, je mrtvý

V traileru nechyběl Jon Snow (Kit Harington), respektive jeho bezvládné tělo. A upřímně, tvůrci se nás snaží tak moc přesvědčit, že je mrtvý, že bych se hodně divil, kdyby nakonec opravdu nebyl nějakým způsobem vzkříšen.

Zpět do minulosti

Flashbacky, tedy střípky z minulosti, nejsou novinkou této řady, ale zdá se, že jich přibude. V upoutávce byl například k vidění mladý Ned Stark (Luke Roberts). A nebyl to jediný náznak toho, že se jukneme do historie.

Kdopak je ten chlapík?

To možná vysvětluje scénu, ve které neznámý muž bojuje v brnění se znakem rodu Targaryenů na hrudi. A jak víme, to už moc lidí nenosí. Bude tak zajímavé zjistit, kdopak onen válečník je. Zda ho uvidíme ve flashbacku nebo existuje jiný důvod, proč má někdo na sobě erb této dynastie.

Jak se vám vůbec líbil trailer?

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat