Živí mrtví: Ruská televize má problém, "prokecla" důležitý moment z děje

A jeje. POZOR, SPOILERY!!!

Premiéra druhé poloviny šesté řady The Walking Dead se rychle blíží a tím pádem nabírá na obrátkách i propagační kampaň. Ovšem, ruská pobočka stanice FOX, na které Živí mrtví běží, to zřejmě s lákáním diváků k obrazovkám trochu přehnala. 

Ve snaze zaujmout publikum totiž prozradila jeden velký spoiler. O čem je řeč? O Carlu Grimesovi s páskou přes oku. To se možná nemusí zdát jako zase tak důležitá věc, ale minimálně pro fandy komiksů jde o okamžik, na který dlouho čekají.

Není tak divu, že toto odhalení některé naštvalo a nechybí mezi nimi i představitel Carla Chandler Riggs, který na svém Twitteru napsal (netýká se to pouze ruské televize, ale všech, kteří uveřejňují zlomové okamžiky z budoucích epizod):

"Hele, jestli budete prozrazovat spoilery, budete zablokováni... herci a štáb vynakládají spoustu tvrdé práce, aby udrželi tyhle věci nezveřejněné." 

Pokud jde o to, jak v komiksu přišel Carl o oko, tak byl omylem postřelen Douglasem Monroem, bývalým politikem a vůdcem Alexandrie, když Douglas pálil po chodcích. 

Jak asi víte, v seriálové verzi byla toto postava výrazně upravena. Především jí bylo změněno pohlaví a z Douglase se stala Deanna Monroe (Tovah Feldshuh). A je zřejmé, že ona Carla o oko nepřipraví, protože v zimním finále byla pokousána a podle dostupných informací ji sice v dalších dílech uvidíme, ale jako zombie. A ty na střelné zbraně zrovna nespoléhají. 

Další díl Živých mrtvých se bude vysílat 14. února.

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat