Jaká bude druhá řada seriálu Mr. Robot? K*revsky temná

Prozradil tvůrce a herecké obsazení.

Z Mr. Robot se vyklubala výtečná záležitost, kterou si mnozí jednoduše zamilovali. A tak spousta lidí učurávala blahem, když byla potvrzena druhá řada. Právě k ní se vyjádřil tvůrce projektu Sam Esmail. On a herecké obsazení dorazili na newyorský Comic-Con, kde na ně fanoušci vychrlili hromadu otázek.

Christian Slater dostal očekávaný dotaz a to, zda se vrátí samotný Mr. Robot. Ovšem, herec nebyl schopen odpovědět. Oznámil, že nepodepsal smlouvu na více řad, takže nemá ani ponětí. Sam Esmail ale odpověděl za něj: "On. Se. Vrátí." 

Byl to právě Esmail, který byl nejsdílnější. Prozradil například, že více prozkoumáme vztah Eliotta (Rami Malek), Darlene (Carly Chaikin) a jejich otce:

"Na práci na tomhle seriálu je pro mě skvělé to, že nechci, abyste jen chtěli vědět, co bude dál. Chci, abyste chtěli vědět, co bylo předtím." 

A jaká vlastně bude druhá řada, která bude mít (stejně jako první) deset dílů? Esmail ji popsal hodně výmluvně:

"Temná. Bude to opravdu k*revsky temné." 

Malik dodal, že mu Esmail sdělil: "Bude to drsné. Bude to těžší než předchozí řada."

Fanoušci byli také zvědaví, co by ve další sérii rádi viděli herci. Slater svou odpovědí nepřekvapil, jako mnoho lidí, i on chce zjistit, co se přihodilo Tyrellu Wellickovi (Martin Wallström). Sám Wallström dodal:

"Chci, aby Tyrell políbil Elliota." 

No uvidíme, co nás ve druhé řadě čeká. Zatím nebylo oznámeno, kdy přesně ji uvidíme, ale spekuluje se o o červnu/červenci příštího roku.

Jak se vám líbila první série?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat