Deset nejlepších seriálů všech dob

Server The Hollywood Reporter oslovil více než 2 800 herců, producentů, režisérů a dalších lidí z branže, aby zjistil, které seriály jsou ty úplně nejlepší.

Seriálů jsou hromady a každý máme ten svůj, o kterém si myslíme, že je ten nejlepší ze všech. A klidně se o tom s ostatními budeme hádat do krve. Navíc se neustále objevují nové a nové žebříčky těch zaručeně nejlepších sérií, v nichž figurují různé projekty. A tak se The Hollwood Reporter rozhodl, že se pokusí být, co nejobjektivnější a oslovil skoro 3 000 profesionálů z oboru a na základě jejich názoru připravil přehled deseti nejlepších seriálů všech dob. Tady jsou:

10. Simpsonovi

9. Mad Men

8. I Love Lucy

7. Saturday Night Live

6. Rodina Sopránů

5. Show Jerryho Seinfelda

4. Hra o trůny

3. Akta X

2. Perníkový táta

1. Přátelé

Samozřejmě, že to neukončí hádky o to, který seriál je naprostá špička, ovšem pravdou je, že tenhle žebříček má o něco větší váhu než ty, které sestavují na základě vlastních preferencí jednotliví redaktoři různých serverů a časopisů.

Je ale nutné poznamenat, že některé pořady, které v přehledu figurují jsou docela překvapivé. Takový Perníkový táta, Hra o trůny nebo Rodina Sopránů jsou v žebříčku oprávněně, ale jistě se najde dost těch, kteří budou tvrdit, že je mnoho lepších sitcomů, než je Show Jerryho Seinfelda. A možná někoho zaskočí i to, že první místo urvali Přátelé. Ti jsou sice kultovní, ale že zvítězí zrovna komediální seriál, to může být nečekané.

Který seriál je podle vás tím úplně nejlepším?
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE