TV Šťabajzny: Nathalie Emmanuel - "Tlumočnice" ze Hry o trůny a hackerka z Rychle a zběsile 7

Exotická kráska z britských ostrovů.Nathalie se sice narodila ve Velké Británii, ale její předky najdeme například i v Dominikánské republice.

Za to, že se začala věnovat herectví, vděčí své mamince. Už od dětství byla Nathalie poněkud "teatrální" a tak ji maminka přihlásila do kurzů herectví, zpěvu a tance, aby se děvče trošku vyřádilo.

První televizní zkušenost získala díky mýdlové opeře Hollyoaks a to v roce 2010, o dva roky později se odehrál její filmový debut a to v projektu 28 tisíc a všimnout jsme si jí mohli v zábavném seriálu Misfits: Zmetci.

Ovšem, zlom přišel v roce 2013 díky roli Missainde v kultovním fantasy Hry o trůny. Tento rok byla herečka "povýšena" na jednu z pravidelně se objevujících postav. A nebyl to jediný důvod k oslavám, byla také k vidění ve veleúspěšném sedmém dílu série Rychle a zběsile, kde ztvárnila hackerku. Aby toho nebylo málo, získala roli v očekávaném filmu Labyrint: Zkoušky ohněm (2015).

Kromě toho se objevila v časopisech jako GQ a InStyle, v roce 2013 také byla vyhlášena časopisem FHM jednou z nejvíce žen světa.Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE