Na co se těšit?
Jak se spekulovalo, na akci Comic-Con se objevil trailer na Avengers: Doomsday (premiéra 17. 12. 2026) a bavíme se tu o standardní upoutávce, ne teaserech, které jsme viděli v minulosti, kdy byl každý věnován určitým postavám. Trailer ale o příběhu mnoho neprozradil.
Jak se dalo čekat, na internetu začaly kolovat informace o tom, co bylo v traileru k vidění. Na co se tedy můžeme těšit?
„Trailer začíná záběrem na Downeyho Jr. v zeleném kostýmu s kapucí a v kovové masce Doctora Dooma, přičemž se připravuje na útok na Multivesmír. Je tu záběr na Profesora X, který hledí z okna X-Mansion na intenzivní záblesk světla, což nevěstí nic dobrého. Následuje hromada crossoverových momentů – Gambit a Shang-Chi spolu bojují, Mystique se změní v Jelenu Belovovou, což vede k souboji Florence Pugh vs. Florence Pugh, a Thor a Doom se také střetnou. Doom chytí Thorovo mystické kladivo Mjolnir svýma holýma rukama. Nejvíce šokující moment nastává, když se vrátí Steve Rogers v podání Chrise Evanse a setká se s Thorem, kterému vezme jeho kladivo podobně jako v Avengers: Endgame.“
Zdá se, že Marvel se rozhodl jít do toho naplno a nabídnout upoutávku, o které se bude hodně mluvit. Ne že by Avengers: Doomsday potřebovali zvyšovat nedočkavost diváků – miliony z nich jsou už nyní nedočkavé na hranici únosnosti – ale tohle bezesporu jejich nadšení ještě nakopne.
Co se týče toho, kdy se trailer oficiálně dostane na internet, to zatím bohužel nevíme, ale snad to bude brzy.
Zdroj: Variety, Marvel Studios (úvodní fotografie)

0 komentářů:
Okomentovat