Komiksové střípky
V seriálu WandaVision jsme viděli oba syny Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Visiona (Paul Bettany), ovšem pouze jako dětské postavy. Později se v seriálu Agatha: Za vším schovaná objevil pubertální Billy Maximoff (Jon Locke) v jedné z hlavních rolí, na pubertální verzi jeho superrychlého bratra Tommyho ale stále čekáme.
Podle insidera Daniela Richtmana byl nyní do role Tommyho obsazen Ruaridh Mollica. Jeho debut bychom měli očekávat v chystaném seriálu Vision, jehož datum premiéry zatím nebylo oznámeno.
V téže sérii bychom se měli dočkat i fyzické podoby umělé inteligence E.D.I.T.H., kterou dříve využíval Spider-Man (Tom Holland). Nyní se ukázalo, že si ji zahraje Emily Hampshire, známá mimo jiné ze seriálu Městečko Schitt’s Creek.
To je rozhodně skvělá volba a doufejme, že role E.D.I.T.H. bude výraznější než jen pár krátkých výstupů na obrazovce.
Zdroj: Deadline, Disney+ (úvodní fotografie)
0 komentářů:
Okomentovat