O co jde?
Nově se objevil další trailer na film Superman (premiéra 10. 7. 2025), který rozhodně zaujal a nabídl spoustu momentů, o nichž se jistě bude diskutovat. Také došlo ke změnám oproti původní upoutávce a upřímně musíme říct, že jde o situaci, která se nevidí každý den.
Dnes už je běžné, že se v podstatě u každého traileru najde někdo, kdo brblá a kritizuje. Někdy kvůli pochopitelným věcem, jindy kvůli poměrně zvláštním. Do druhé kategorie řadíme i to, co někteří kritizovali v případě minulé upoutávky.
V ní je scéna, kdy Superman (David Corenswet) prochází davem, který na něj bučí a hází po něm různé předměty. Jeden z lidí po Muži z oceli mrští plechovku, která ho zasáhne do hlavy – a Superman u toho mrkne.
Věřte nebo ne, některým lidem vadilo, že extrémně mocná bytost mrkla, když byla zasažena plechovkou. Tvůrci na to zřejmě zareagovali, protože si někteří všimli, že v novém traileru už Superman nemrkne.
Upřímně – divíme se, že něčemu takovému věnovali čas. Přeci jen, to, že Superman mrknul, neznamená, že by ho plechovka mohla ohrozit (pokud by v ní tedy nebyl kryptonit 😉), nebo že je slaboch. Jednoduše ho to mohlo jen zaskočit. Vysvětlení mohou být různá. A přiznáme se, že my bychom takovou drobnost neřešili – ale pokud měli filmaři pocit, že to stojí za jejich čas a energii, je to samozřejmě jejich věc.
#Superman blinking when he gets hit with the can has been removed in the new trailer
— Culture Crave 🍿 (@CultureCrave) May 14, 2025
(via @comicbook) pic.twitter.com/OEgc1uGULW
Zdroj: DC Films / Warner Bros. Discovery (úvodní fotografie)
0 komentářů:
Okomentovat