To na klidu moc nepřidá.
Nedávno vyšlo najevo, že DC odpískalo film o Sgt. Rockovi (Colin Farrell), který se měl začít natáčet už v létě. Zdá se, že kvůli rozpočtu projekt dostal stopku. A nutno podotknout, že podobné překvapivé kroky příliš nepřispívají k důvěře ve vznikající DC Universe.
A dlouho to bez problémů nevydrželo. Nově se objevila komplikace u chystané hororové komiksovky Clayface, kterou měl režírovat James Watkins a scénář připravit hororový expert Mike Flanagan. Ten ale údajně stihl vytvořit jen základní "nástřel" příběhu a dál už se projektu věnovat nebude – má jiné závazky.
Scénář tak podle všeho připadne novému autorovi, který ho bude muset téměř celý přepsat. Kvůli tomu není příliš pravděpodobné, že se film stihne dostat do kin v září příštího roku, jak bylo dříve oznámeno. Není to sice úplně vyloučené, ale upřímně – byli bychom překvapeni, kdyby to klaplo. A je to škoda. Pořádnou hororovou komiksovku by jistě spousta diváků ocenila.
Aktuálně to tedy nevypadá, že by stálo nové DC Universe na pevných základech, ale snad se to časem zlepší.
Zdroj: The Hot Mic, DC Comics (úvodní obrázek)
0 komentářů:
Okomentovat