Komiksové střípky.
K překvapení mnohých vyšlo na Comic-Con najevo, že se do Marvelovského filmového universa (MCU) vrátí Robert Downey Jr. a to jako Doctor Doom. Mnoha lidem to vyrazilo dech a mezi nimi byl i představitel Doctora Strange Benedict Cumberbatch. Ten reagoval poměrně rázně. Napsal kreativnímu prezidentovi Marvelu Kevinu Feigovi následující:
"Napsal jsem, 'Co to k*rva je?' a rychle jsem dodal, 'Co to k*rva je [míněno] v dobrém. Tím chci říct, je to dobré k*rva."
Podobně se asi cítili mnozí, tak uvidíme, jestli Marvel využije potenciálu návratu Downeyho podle představ fandů.
Jak už asi víte, ve filmu Fantastická čtyřka: První kroky (premiéra 24. 7. 2025) se objeví i ženský Silver Surfer (s tím, že to bude pravděpodobně jen v tomto projektu a poté bude v MCU působit mužský Silver Surfer) v podání herečky Julie Garner. A právě ta nyní potvrdila, že poskytne svou mimiku, pohyby a hlas, přičemž daná postava bude vytvořena kompletně s pomocí speciálních efektů. Což asi není překvapením, jde o hrdinku, která má velmi specifickou vizáž.
Zdroj: Variety, Who What Wear, Marvel Studios (úvodní fotografie)
0 komentářů:
Okomentovat