Vaše filmy se také všechny filmy nepovedly, vzkazuje představitel Thora kritikům Marvelu


 Chris Hemsworth upozornil, že každý někdy uklouzne.

Není málo těch tvůrců, kteří se s oblibou pouštějí do marvelovských projektů. Někteří je dokonce kritizují ve stylu toho, že nejde o právoplatné filmy, ale spíše něco ve stylu zábavních parků. Jiní jsou ještě drsnější. Prostě a jednoduše, někteří tvůrci nad nimi ohrnují nos, protože je to podle nich příliš přízemní zábava. 

Můžeme řešit to, zda jde o závist, protože jsou komiksovky často tak úspěšné nebo jde o upřímný názor, ale faktem je, že se už ozvalo dost těch, kteří se do tohoto žánru pustili. A pro ně má Chris Hemsworth, představitel marvelovského Thora, vzkaz:

"Tihle lidé také natočili filmy, které nefungovaly - stalo se to každému z nás. Když mluvili o tom, co je špatného na superhrdinech, pomyslel jsem si, bezva, řekněte to miliardám lidí, kteří je sledují. Všichni z nich se snad pletou?"

Ano, většina komiksových filmů je hlavně o tom, aby pobavila a nejde o projekty s takzvanou "vysokou uměleckou hodnotou", ale oni si na nic takového nehrají a je na divácích, aby se rozhodli, jestli o něco takového stojí, nebo ne a podle finančních výsledků mnoha komiksovek je jasné, jaká je odpověď.

Zdroj: The UK Times, Marvel Studios (úvodní fotografie)


Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat