Ballerina: Proč bude mít film zpoždění? Protože prý nebyl moc dobré, naznačil herec Ian McShane se očividně nebojí být upřímný.

Na spin-off k sérii John Wick nazvaný Ballerina už čekáme dlouho a čekat ještě budeme, nedávno bylo oznámeno, že se premiéra z letošního roku přesouvá na 2025. Proč? To naznačil Ian McShane, který ve filmech John Wick hraje Winstona:

"Nejde o přetáčky, ale nové záběry. Natáčejí Ballerinu, což je spin-off k sérii John Wick s Anou de Armas. Víte, chtějí ochránit tuhle značku. A samozřejmě jsem natočil, kdy to bylo? Zhruba před rokem jsme natočili film Ballerina a zhlédli to a Chad [Stahelski], člověk, který režíroval všechny filmy John Wick se přidal a chtějí to udělat lepším. Protože to chtějí ochránit. Protože je v tom i Keanu [Reeves] a odehrává se to mezi Johnem Wickem 3 a Johnem Wickem 4."

Je běžné, že filmy procházejí přetáčkami, ale jak Ian prozradil, tentokrát je tomu jinak a vypadá to na výrazné změny. To obvykle neznačí nic dobrého, ovšem buďme pozitivní a doufejme, že tvůrci využijí čas navíc a nabídnout důstojný přírůstek do milovaného universa.

Zdroj: One Show, MGM (úvodní fotografie)


Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat