Strážci Galaxie Vol. 4: James Gunn dal posvěcení Marvelu, aby série pokračovala, ale s novým týmem hrdinůAsi to nevyjde. 

Než se James Gunn stal spolušéfem DC, natočil pro Marvel povedenou trilogii Strážci Galaxie (i když na chvíli si odběhl k DC, když byl od Marvelu na moment propuštěn kvůli svým roky starým nevhodným statusům na sociálních sítích). 

Aktuálně je ale patrné, že pokud bude série pokračovat, tak bez Gunna, kdy by asi v DC nebyli rádi, pokud by spolupracoval s největší konkurencí. Ovšem, James rozhodně není proti tomu, aby značka pokračovala, ovšem měl by jedno přání:

"Kevin (Kevin Feige, kreativní prezident Marvelu, pozn. redakce) a já spolu vycházíme velmi dobře. A přesto, že se některé postavy nevrátí, rád bych, aby GotG (Guardians of the Galaxy, pozn. redakce) pokračovalo se současnými postavami+ a věřím Kevinovi, že pro to vybere správnou osobu."

James naráží na závěr třetích Strážců Galaxie (2023), kde se představil upravený tým ve složení Rocket Racoon, Groot, Kraglin, Cosmo, Adam Warlock a Phyla-Vell (v komiksu jde o jednu z postav, které používaly alias Captain Marvel).

Dá se tušit, že nový tým nám nebyl představen bezdůvodně, ale kdy se vrátí, to zatím není jasné.

Zdroj: CBM, Marvel Studios (úvodní fotografie)


Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat