Falcon & Winter Soldier: Opravdu Chadwick Boseman stačil pro seriál natočit cameo?


Jsou zvěsti pravdivé?

V minulém roce bohužel zemřel herec Chadwick Boseman, který působil v Marvelovském filmovém universu jako T'Challa/Black Panther, ale přesto se aktuálně začaly objevovat zvěsti o tom, že bychom ho měli vidět v seriálu Falcon & Winter Soldier, kde Wakanda začíná hrát čím dál větší roli (Dora Milaje Forever!!!). 

SOUVISEJÍCÍ: Z BUCKYHO KAPITÁN AMERIKA NEBUDE, ALE FANOUŠKOVSKÝ OBRÁZEK UKAZUJE, JAK BY MU TO SE ŠTÍTEM SLUŠELO

Spekuluje se o tom, že Chadwick stačil natočit cameo pro tenhle seriál, ale jak se zdá, tak to není pravda. Marvelovský producent Nate Moore prozradil následující:

"Ne. Mohu prozradit, že k tomu nedojde. Pokud by k tomu mělo dojít, byl bych upřímný... Jsem toho názoru, že jsme byli velmi opatrní a přemýšleli jsme o tom, kde se objeví, protože pro spoustu lidí hodně znamenal a stejně tak pro nás. Ale ne, nebudeme to dělat ve stylu, 'Možná příští týden uvidíte Panthera!' Takto k tomu přistupovat nebudeme a ne, neuvidíte ho."

Nezní to jako klasické "mlžení" s tím, že se nakonec ukáže, že tvůrci chtěli fandy překvapit. Nové hrané záběry s T'Challou už zřejmě v Marvelovském filmovém universu neuvidíme (ovšem, v animovaném seriálu What If...? T'Challa bude, Chadwick své scény stačil namluvit). Nicméně se dočkáme nového Black Panthera. Kdo si ho ale zahraje, to zatím není jasné. 

Další díl Falcon & Winter Soldier bude k vidění 16. 4. 2021.

Zdroj: Vanity Fair, Marvel Studios (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat