To jsme chtěli slyšet, ve filmu Mortal Kombat dostane každá z postav prostor zazářitNikdo z hlavních postav nebude jen "do počtu".

Trvalo to hodně (opravdu hodně) dlouho, ale nakonec uvidím třetí film Mortal Kombat, který bude jako první...fanfáry... mládeži nepřístupný a očekávat tak můžeme drsné násilí a samozřejmě legendární dokončovací údery fatality.

Jak už je u filmů Mortal Kombat zvykem, tak uvidíme poměrně slušné množství různých postav a s ohledem například na Mortal Kombat: Annihilation (1997), kde se míhala jedna postava za druhou, ale většina z nich tam byla jen do počtu, vyvstává logická otázka: "Dostanou všechny dostatek prostoru?"

S odpovědí přispěchal režisér Simon McQuoid:

"Myslím si, že součástí filmu je skvělá lidskost a mezilidské vztahy, které se týkají všech postav. Není to jen zběžné, netýká se jen některých, je to o tom, že každá z postav bude mít svou šanci zazářit."

Kromě toho se prý nemáme obávat, že bojové scény budou jen přehledem trikových efektů, které "nahradí" skutečná bojová umění. McQuiod poznamenal, že byť jde o fantasy film, tak bojové scény budou působit autenticky. 

Premiéra se odehraje v kinech a na streamovací službě HBO Max a to v tentýž den, konkrétně 16. 4. 2021.

Zdroj: CB, Warner Bros./HBO Max (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat