Obsaďte Emilii Clark jako Meru v Aquamanovi, žádají někteří fandové. Jak by představitelka Daenerys v téhle roli vypadala?Slušela by jí role mocní superhrdinky? 

Meru ve filmech DC ztvárňuje Amber Heard. Tahle herečka je bývalou manželkou Johnnyho Deppa a jejich rozchod nebyl zrovna milý, figurují v něm obvinění z násilí, žaloby a další nepříjemnosti a vyvrcholilo to tak, že byl Depp požádán, aby se vzdal role ve filmech Fantastická zvířata, což Johnny udělal. 

Někteří lidé ale volají po tom, aby se Amber vzdala role Mery, protože podle některých informací se i ona dopouštěla domácího násilí.

Zatím to nevypadá, že by Heard neměla dál ztvárňovat Meru (byť se šušká o tom, že by její role ve filmu Aquaman 2 (byť se šušká, že by její role měla být menší, než bylo původně v plánu), nicméně někteří diváci už si vybrali její náhradu a je jí Emilia Clarke

Tahle sympatická herečka se zatím nejvíc proslavila jako Daenerys Targaryen ve Hře o trůny a teď se objevil fanouškovský obrázek právě Emilie v roli Mery. Líbí se vám?


Zdroj: Warner Bros./DC Entertainment (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat