Za devět dnů se z hiberance probudí Marvelovské filmové universum, nakopne ho zatím nejpodivnější podívanáWandaVision "oživí" Marvelovské filmové universum.

Marvelovské filmové universum (MCU), které tvoří spousta filmů a seriálů, má už poměrně dlouhou dobu "pauzu". Kvůli pandemii covid-19 jsme už nějaký ten pátek neviděli žádný nový film, ani seriály (ano, byl tu Helstrom, ale v jeho případě nebylo příliš propagováno to, že je součástí MCU). To se ale za týden a pár dnů změní, 15. 1. 2021 totiž bude mít premiéru zatím nejpodivnější projekt od Marvelu seriál WandaVision

Ten měl být uveřejněn (po Falcon & Winter Soldier) jako druhý marvelovský seriál na streamovací službě Disney+ už minulý rok, ale nakonec se situace změnila a první bude WandaVision. A snad ne poslední. Pokud jde o filmy, tak jich zřejmě bude letos pár uvedeno, ale zatím je lepší s ničím nepočítat, nicméně, skoro jisté je, že se v roce 2021 dočkáme hned několika seriálů (kromě zmíněného Falcon & Winter Soldier, také Loki, What If...?, Ms. Marvel a Hawkeye). Nudit se tak určitě nebudeme.

Zdroj: Disney+ (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat