Wonder Woman 1984 si v kinech nevede zrovna skvěle a navíc má problémy na streamovací služběDruhý díl Wonder Woman se pere s problémy. 

Vypadalo to nadějně, Wonder Woman 1984 (2020) se dočkala pozitivních prvotních názorů a na službě HBO Max o ni projevilo zájem velké množství lidí. 

Ale s přibývajícími recenzemi novinářů i "běžných" diváků hodnocení výrazně klesalo a navíc se zdá, že tržby z amerických kin nebudou žádná sláva. 

To se samozřejmě čekalo, protože zuří pandemie Covid-19 a film byl v USA uveden ve stejný den jak v kinech, tak na streamovací službě HBO Max, ovšem zatímco tržby z prvního víkendu byly 16,7 milionů dolarů, tak ve druhém už jen 5,5 milionů dolarů, což je výrazný propad. Celosvětově je pak druhá Wonder Woman na nějakých 118 milionech, což je zklamání i s ohledem na pandemii.

A aby toho nebylo málo, nemálo uživatelů HBO Max si stěžuje na problémy s přehráváním Wonder Woman 1984, především pak vlastnící přístrojů Roku. 

Prostě a jednoduše, Wonder Woman 1984 asi není takovým úspěchem, jak si Warner Bros. představovalo. I tak byl ale schválen třetí díl. 

Zdroj: Twitter, Warner Bros./DC Entertainment (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat