Flash: Uvidíme ve filmu také Brandona Routha jako Supermana?


Co na to herec?

Není tajemstvím, že ve filmu Flash, který se bude inspirovat u komiksové zápletky Flashpoint, která si pohrává s alternativními realitami, uvidíme několik původních představitelů Batmana a mluví se o tom, že by se mohl objevit také Henry Cavill jako Superman. 

Jak ale víme, není jediným představitelem Muže z oceli, jedním z dalších byl také Brandon Routh, který Clarka Kenta/Supermana ztvárnil ve filmu Superman se vrací z roku 2006. Existuje tak možnost, že bychom se dočkali i jeho? Co na to Brandon?

"Samozřejmě tahle možnost vždy existuje s ohledem na to, že přivedou zpět Michaela Keatona, na což se moc těším a některé další lidi z předchozích DC projektů. Myslím si, že je to velmi vzrušující. Velmi dobře to fungovalo [v seriálové události] Crisis on Infinity Earths a byl jsem hrdý a poctěn, že jsem toho byl součástí a znovu ztvárnil Supermana. Takže je to určitě reálná možnost, můžete udělat cokoliv. Všichni neustále ožívají a umírají."

To není samozřejmě jasné ano, ale zdá se, že se Brandon přiklání k tomu, že jde o pravděpodobnou možnost. Otázkou ale je, jestli je to jeho dojem, nebo má nějaké informace o tom, že by k tomu skutečně mohlo dojít. 

Premiéra filmu je naplánována na 3. 11. 2022.

Zdroj: CBM, Warner Bros. (úvodní fotografie)

Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat