Tři vynikající komiksové seriály budou mít další řady a tvůrce The Boys má vzkaz pro diváky, kteří dávají seriálu špatné hodnocení


Komiksové střípky.

S ohledem na to, že si streamovací služba DC Universe nevede zrovna skvěle (a dá se čekat, že bude brzy oficiálně zrušena), měli fandové obavy o to, co bude se seriály, které jsou skrze ni nabízeny. 

Situace ale není tak černá, jak by se mohlo zdát, protože Warner Bros. (pod kterou DC Universe) spadá, provozuje i další streamovací službu HBO Max a jak se tušilo, právě tam zamíří další řady oblíbených sérií. 

Aktuálně je jisté, že třetí řadu bude mít výtečná Doom Patrol a pokračovat bude také skvělý animovaný seriál Young Justice, jehož čtvrtá řada ponese podtitul Phantoms.

Není jasné, kdy budou mít zmíněné seriály premiéru, ale u obou se očekává, že to bude v průběhu příští roku. 

Malý otázník visí na osudem bratrského seriálu Doom Patrol jménem Titans, u kterého ještě oficiální rozhodnutí nepadlo, ale věří se, že k tomu dojde každým dnem a podle tvůrce série Grega Walkera to vypadá velmi nadějně. 

Eric Kripke reaguje na negativní recenze

Máme za sebou čtyři díly druhé řady komiksové série The Boys a všechny byly skvělé a zábavné, ovšem pokud se podíváte na stránky Amazonu, který za seriálem stojí, tak 51 % lidí hodnotí pouhou jednou hvězdičkou z pěti a to ne proto, že by se seriál nepovedl, ale proto, že na rozdíl od první řady byly v případě druhé zveřejněny první tři díly a další jsou uvolňovány s týdenními rozestupy. A to se fandům nelíbí. 

Teď na to zareagoval tvůrce seriálu Eric Kripke. Ten poznamenal, že informace o schématu vysílání byla známá, ale že asi měli více zdůraznit, v jakém časovém horizontu budou epizody zveřejňovány a dodal:

"Chápu, že jsou lidé zklamaní, ale myslím si, že musí pochopit jednu věc, tohle není [rozhodnutím] společnosti... to vzešlo od producentů. Chtěli jsme to. Bylo to kreativní rozhodnutí. Takže se jim [divákům] to může, nebo nemusí líbit, ale přinejmenším by měli respektovat to, že lidi, kteří na tomhle seriálu pracují, chtěli, aby byl zveřejňován tímto způsobem, protože jsme svým způsobem chtěli zpomalit a o všem diskutovat. Takže by měli přinejmenším ocenit, že šlo o kreativní rozhodnutí."

 

Zdroj: The Wrap, Amazon Prime Video (úvodní fotografie)
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat