Představitelka dcery Tonyho Starka a Pepper Potts se děsila stát se součástí Marvelu. A překvapivá částka, kterou dostane Zack Snyder za Justice League

Komiksové střípky.

V Avengers: Endgame (2019) jsme viděli Morgan Stark, tedy dceru Pepper Potts (Gwyneth Paltrow) a Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Morgan ztvárnila Lexi Rabe, ovšem měli jsme se původně dočkat také pubertální verze téhle postavy a to v podání herečky Katherine Langford. Ovšem, údajně to mělo být pro diváky příliš matoucí a tak byla z filmu vystřižena. To herečku samozřejmě mrzí, ale i tak si z toho odnesla něco dobrého:

"Pochopila jsem to, že i když jste z čehokoliv vystřiženi, alespoň jde v tomto případě o zkušenost v podobě vystřižení z finálního filmu Avengers... jsem prostě šťastná, že mám tuhle vzpomínku."

Herečka také prozradila, že bylo děsivé být součástí Marvelovského filmového universa:

"...byla jsem opravdu vyděšená, poté, co jsem to natočila, protože jsem doslova nemohla nic prozradit."

Je otázkou, zda se Katherine nakonec v roli Morgan Stark znovu objeví (a tenkrát, aniž by byla vystřižena), ale zatím se s ničím takovým nepočítá.

Zack Snyder si kapsy nenamastí

Není to tak dlouho, co bylo oznámeno to, po čem fandové dlouho volali, Zack Snyder dostane šanci nabídnout svou verzi Justice League (2017) a to příští rok na streamovací službě HBO Max. Počítá se s tím, že bez ohledu na to, že by neměly vzniknout dodatečné záběry (i když Snyder to potvrdil nechtěl), tak i tak to bude stát desítky a desítky milionů dolarů. Ovšem, pokud jde o Zacka, tak ten z toho neuvidí ani dolar:


"Je vzrušující dostat takovou šanci a já nebudu koukat darovanému koni na zuby a zbožňuji na tom pracovat a udělám to zadarmo..."

Snyder je tak rád, že dostal šanci ukázat svou vizi a nežádá za to žádné peníze.

Zdroj: SmallzysSurgery, Justice Con/CBM
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat