Neuhodnete, jak představitel Zaklínače a Supermana tráví čas v karanténě. Ne, fakt neuhodnete

Henry Cavill má zajímavý způsob zkrácení si dlouhé chvíle.

Henry Cavill je sice slavná osobnost s hromadou fanoušků a hromadou peněz, ale zas a znovu dokazuje, že v jádru je to vlastně "obyčejný" člověk. Není tajemstvím, že je to tak trochu nerd, který má rád například videohry.

A očividně to není jediná geekovská činnost, které se věnuje. Teď, když je omezeno vycházení, se rozhodl vrhnout na další věc, která ho baví. O co jde? O ruční malování figurek z deskové hry Warhammer 40k. Ano, ten hezoun, u kterého byste čekali, že každou volnou chvilku tráví v posilovně, relaxuje u něčeho, o čem mnozí předpokládají, že to dělají hlavně podivíni, kteří bydlí u rodičů v suterénu.

Henry se o svém koníčku rozpovídal na Instagramu, ale také neopomněl poděkovat pracovníkům NHS (britské Národní zdravotnická služba) a všem zdravotníkům z celého světa za to, co pro ostatní dělají.

A až omezení vycházení skončí, může se Henry zase vrhnout na natáčení očekávané druhé řady Zaklínače, kterou bych měli vidět někdy příští rok.
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Considering we are, both, going through the Easter period, and going through The Lockdown, I figured it a good time to put a silver lining onto the cloud that is some of the darker moments during this time. So I've decided to polish some old skills and try my hand at some new ones! It is a time of rebirth after all. So, as you can see here, the obvious might look a little bit like a tiny helmet...which it is. One of my almost life long hobbies, that I've been following but not actively doing, is this. A company called Games Workshop...or plastic crack as "we" call it. Genuinely can't get enough of the lore they have built over the decades. They have been some of my most enthused reads! If you were in denial about me being a geek before, you can't hide from it now. Also, in the background of this photo, there may just be some completely new skills I'm working on.....or there may not be, so all of your eye squinting and attempts at digital unfocusing will be in vain....orrrr maybe they won't. I also wanted to take this opportunity to thank, from the bottom of my heart, all of the NHS (National Health Service, here in the UK) and healthcare workers worldwide, for your unceasing efforts to protect us. I imagine it might be feeling a little rough right now, but you Ladies and Gents are absolutely smashing it! Keep it up! You got this. "Hold on a second", I hear you utter....."if he has both hands in the photo...how is he taking the photo??" New skills, my friends....new skills. #Easter #Passover #GamesWorkshop #ProperGeek #Custodes #NewSkills #NHS #ThankYou #Raggy?
Příspěvek sdílený Henry Cavill (@henrycavill),
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat