Koronavirus řádí i mezi celebritami, nakažený je Tom Hanks s manželkou

Rychle se šířící virus se nevyhýbá ani slavným osobnostem.

Přes ujišťování amerického prezidenta Donalda Trumpa, že v USA koronavirus příliš škody nenadělá, množství nakažených roste. Aktuálně je to více než 1 000 osob a jsou mezi nimi také dvě celebrity.

Vyšlo najevo, že legendární herec Tom Hanks a jeho žena, taktéž herečka, Rita Wilson se nakazili a to v Austrálii, kdy Tom natáčí životopisný snímek věnovaný Elvisu Presleymu.

Sám herec to potvrdil na Twitteru:

"Ahoj lidi. Rita a já jsme tady v Austrálii. Cítíme se trochu unaveni, je to podobné nachlazení a pobolívá nás tělo. Rita má občas zimnici, která se objeví a pak zmizí. Také nízkou teplotu. Abychom udělali správnou věc, což je aktuálně ve světě potřeba, nechali jsme se testovat na koronavirus a zjistili jsme, že jsme pozitivní. 

No a co uděláme dál? Zdravotní pracovníci mají protokoly, které musejí být respektovány. My Hanksovi tak budeme testováni a izolováni tak dlouho, jak to bude veřejné zdraví a bezpečnost vyžadovat. Nedá se dělat víc, než to zvládat den za dnem, že? 

Budeme svět dál informovat. Dávejte na sebe pozor!"

Zdá se tak, že Rita a Tom mají štěstí a patří k oněm cca 80 % lidí, kteří mají lehký průběh nemoci. Ale i tak samozřejmě respektují pravidla a budou v karanténě. Očividně mají víc zodpovědnosti, než někteří jiní lidé, kteří kvůli levným hotelům a službám míří do rizikových oblastí...
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat