Představitel Harryho Pottera se vysmál spekulacím o tom, že ztvární Wolverina

Daniel Radcliffe se dobře baví.

V poslední době se začalo hodně divoce spekulovat o tom, kdo by se mohl stát novým Wolverinem. Disney údajně pokukuje po nějakém herci, který by nahradil Hugha Jackmana (pokud je něco takového možné) a jedním z překvapivých jmen, která se začala řešit, byl i Daniel Radcliffe (Harry Potter). A soudě podle fanouškovských obrázků by vlastně nebyl úplně špatnou volbou.

Nicméně, Danielovi to přijde k smíchu, podobné diskuse ho baví:

"Takhle to dopadá, když vtipkujete. Nebylo by skvělé, pokud byste docílili toho, že vás obsadí jen tím, že byste to pronesli během rozhovorů? Takže hádám, že lidé se ptají na něco, co se týká mě a Wolverina a já o tom zažertoval... a zdá se, že internet si myslí, že jsem to umístil na můj seznam snů v systému kosmického pořádku."

Očividně herec s něčím takovým nepočítá a přestože soudě podle zmíněných fanouškovkých obrázků by nevypadal jako Wolverine vůbec zle, těžko očekávat, že by Marvel sáhl zrovna po Danielovi. Jsou tu asi vhodnější kandidáti.

V současné době ale nejsou známy žádné konkrétní plány na představení Wolverina v Marvelovském filmovém universu.Zdroj: IGN
Sdílej na Google+

Autor: Jan Lysý

    GOOGLE+ KOMENTÁŘE
    FACEBOOKOVÉ KOMENTÁŘE

0 komentářů:

Okomentovat